Värsked tööpakkumised

Ehitustööline (elementmajad)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67370

Tööpakkumise number

67370

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:
puitelementmajade montaaz

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane töökogemus, soovitavalt kas ehituspuusepana või puitmajade ehitusel.
Väljaõpe kohapeal.

Kasuks tuleb:
Juhilubade olemasolu ja isikliku transpordi kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Pakume:
konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti põhipalga ja tulemustasude näol
eneseteostusvõimalust ning karjääri kiiresti arenevas ettevõttes
ettevõttesiseseid koolitusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
16. mai 2006

Kaubamärgi „Nova Haus" alla on koondunud järgmised tegevusvaldkonnad: kinnisvaraarendus ja -vahendus, projekteerimisteenused, puitkarkassmajade tootmine ning ehitus.

Kontserni kuulub OÜ Nova Haus Ehitus, mille põhitegevuseks on puitelementmajade montaaz.

Mõeldes kliendile pakume läbi isikupäraste lahenduste ja efektiivse tootmise õiglast kvaliteedi ja hinna suhet