Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61098

Ehitustööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoneks Ehitus otsib oma kollektiivi ehitustööde projektijuhti, kelle peamiseks tegevusalaks on betoonitööde (monoliitbetooni- ja r/b elementide montaažitööd) juhtimine.
Projektjuhi peamised tööülesanded:
ehitustööde pakkumise koostamise juhtimine ja hilisem ehitusprojekti elluviimine läbi projektimeeskonna juhtimise ja tööde korraldamise;
ehitusprojekti elluviimise planeerimine (ajagraafikud, maksete plaan jne);
efektiivsemate lahenduste otsimine ja nende elluviimine projektimeeskonnale püstitatud eesmärkide paremaks täitmiseks;
ehitusprotsessi majandustulemuste ja rahavoogude planeerimine, järjepidev juhtimine, kontroll ja aruandlus vastavalt kehtestatud korrale;
suhtlemine tellija, alltöövõtjate, hankijate ja teiste ehitusprojekti efektiivseks elluviimiseks vajalike osapoolte esindajatega ning dokumenteerimine;
tööde käigus tekkivate lisa- ja muudatustööde kalkulatsioonide koostamine ja kaitsmine tellija ees;
lepingute alusel teostavate tööde mahu, ajagraafiku ja kvaliteedi jooksev kontroll, ülevaatuste perioodiline teostamine ja dokumenteerimine; tööde vastuvõtmine ja arvete maksukõlbulikuks tunnistamine;
valminud ehitusobjekti tellijale üleandmine.

Ootused kandidaadile

erialane juhtimiskogemus vähemalt 3 aastat;
betoonitööde (sh. monoliit ja r/b elementide montaaž) alane praktiline töökogemus vähemalt 3 aastat;
ehitusalane kõrgharidus;
erialase seadusandluse tundmine;
vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

huvitavat tööd
konkurentsivõimelist palka
täiendkoolitust
noort arenevat meeskonda

Tööpakkumise number
#61098