Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154322

Ehitustööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitustööde juhtimine
  • projektide kaitsmine ja kooskõlastamine
  • ehitusprojektiga seotud tegevuste planeerimine, juhtimine ja kvaliteedi kontroll
  • projektimeeskonna tegevuse, alltöövõtu ja hangete koordineerimine ning vastava aruandluse koostamine
  • projekti kvaliteetne ja tähtaegne lõpetamine koos vajaliku dokumentatsiooni vormistamisega
  • suhtlemine tellija, ametnike, võrguvaldajate ja alltöövõtjatega
  • projekti lähteülesandele ja osade omavahelise vastavuse kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus ehituse ja/või projekteerimise projektijuhina vähemalt 2 aastat
  • kõrgem ehitusalane haridus
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus, täpsus ja korrektsus
  • oskus juhtida meeskond lõpptulemuseni
  • ehitustööde projektijuhtimise kogemus
  • inimeste juhtimise oskus
  • eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • töötulemustele vastavat töötasu
  • arenevat ja kaasaegset töökeskkonda
  • täiendkoolitust
  • ametiautot

Lisainfo

Kasuks tuleb vene ja/või soome ja/või inglise keele oskus suhtlustasandil

Tööpakkumise number
#154322