Värsked tööpakkumised

Ehitustööde projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25600

Tööpakkumise number

25600

Töö kirjeldus

• ehitustegevuse planeerimine, korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine;
• meeskonnatöö organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

• ehitusalane kõrgharidus;
• eelnev juhtimiskogemus;
• planeerimise, analüüsimise ja aruandluse oskus

Ootame pakkumist inimestelt, kes nii individuaalselt kui ka meeskonnatöös seavad eesmärgiks tagada:
• tööde lepingulist kvaliteeti;
• tööde tehnilist juhtimist;
• tööde majanduslikku juhtimist;

Ettevõte pakub

• korralikku tulemuspalka;
• ametiautot;
• seltsivat töökollektiivi

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2003

OÜ PRIMUS PR on ehitusfirma, millel on osakonnad Tallinnas, Saaremaal ja Venemaal.
Ettevõte on tegutsenud 10 aastat ja on viimastel aastatel kiiresti kasvanud. Oleme välja töötanud ja juurutanud ISO 9001 : 2000 ja ISO 14001 : 1996 standarditele vastava integreeritud juhtimissüsteemi, mis on akrediteeritud firma poolt tunnustatud vastavate sertifikaatidega.

Pakume tööd projektijuhtidele nii Tallinna kui ka Saaremaa osakonda