Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715712

Ehitustööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Energeetika projektide ehitustööde juhtimine

  • Päikese- ja tuuleparkide ehitustööde juhtimine

  • Suuremahuliste energia salvestustehnoloogia ehitustööde juhtimine

  • Energeetika projektide ehitusliku osa eelarvestamine ja tehniline nõustamine

Ootused kandidaadile

  • Omandamisel või omandatud ehitusalast kõrgharidust
  • Töökogemus ehituse projektijuhi või objektijuhina
  • Kiiret õpivõimet ja laia silmaringi
  • Tehnilist taipu ja praktilist mõtlemist
  • Pealehakkamist ja korrektsust
  • Väga head analüüsivõimet
  • Meeskonnamängija hoiakut
  • Väga head eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb ka vene keel oskus

Kasuks tuleb:

  • Rohelise“ vesiniku tehnoloogia tendentsi tundmine
  • Taastuvenergeetika valdkonna baasteadmised

Ettevõte pakub

  • Kaasaaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda

  • Kaasaaegseid töövahendeid

  • Osalemist internatsionaalsetes suuremahulistes projektides

  • Erialaseid koolitusi

  • Ettevõttesisesed arenguvõimalused

  • Ühisüritusi

Tööpakkumise number
#715712

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2021
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem