Ehitustööde peatöövõtja projektijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519586

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Ehitusobjekti tööde organiseerimine, korraldamine ja planeerimine
2. Tööde teostamise ajagraafikute koostamine
3. Suhtlemine Tellijaga, alltöövõtjatega, objekti personali suunamine ja tegevuste juhtimine
4.Teostusdokumentatsiooni koostamine

Ootused kandidaadile

1. Ehitusalane kõrgharidus või omandatud üldehituse insener tase 6.
2. Arvutikasutamise oskus (Msoffice, MS Project, AutoCAD)
3. Vähemalt B kategooria juhiloa olemasolu
4. Väga hea eesti keele oskus
5. Varasem ehitusobjektide juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

1. Konkurentsivõimelist töötasu
2. Sõidu- ja sidevahendeid
3. Täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#519586

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. märts 2018
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Ehitusobjektide peatöövõtt

Vaata rohkem