Värsked tööpakkumised

Ehitustööde juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546369

Tööpakkumise number

546369

Töö kirjeldus

Meeskonna juhtimine ja tööde teostamise korraldamine vastavalt ehitusprojektidele
Vajalike lubade hankimine ning dokumentatsiooni vormistamine
Suhtlemine tarnijate ja klientidega
Tööde käigu regulaarne jälgimine ja suunamine
Materjalide ja töövahendite tellimine ning transpordi korraldamine objektidele
Hinnapakkumiste koostamine

Nõudmised kandidaadile

Meeskonnatöö oskus
Hea ajaplaneerimine
Oskus jääda rahulikuks ja tulemustele orienteerituks ka pingelistes olukordades
Projektide lugemise oskus
Kohusetundlikkus, ausus ja positiivne ellusuhtumine
Hea suhtlemisoskus
Eesmärgipärane tegutsemine ja tähtaegadest kinnipidamine
Eesti keel kõnes ja kirjas ning vene keel suhtlustasandil

Kasuks tuleb tehnovõrkude ehitustööde juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Huvitavat ja mitmekülgset tööd
Pikaajalist ja arendavat töösuhet

Lisainfo: Tarvi Velström,
+372 502 1000

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018

Winester OÜ on asutatud aastal 2006. Oleme pidevalt oma tegevusalasid laiendanud ja arendanud, jättes põhifookusesse erinevad välielektritööd ning kõik sellega seonduv.

Tegeleme erinevate 0,4 – 35 kV välisvõrkude ja elektripaigaldiste ehitusega – kaabelliinid, sideliinid, õhuliinid, kaitsmed, lülitid, kompakt- ja sisealajaamade ehitus ja paigaldus.

Meil on arvukas ja mitmekesine tehnikapark ning pakume masinaid nii rendiks kui ka kaeve-, korvtõstuki-, paepuurimise-, muttimis- (pinnaseläbindus horisontaalsel meetodil) ning veoteenusteks.

Lisaks teostame erinevate elektripaigaldiste käidukorraldust, paigaldust, hooldust ja ka projekteerimist.