Värsked tööpakkumised

Ehitustööde assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567277

Tööpakkumise number

567277

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tublit ja hakkajat assistenti, kelle peamiseks tööülesandeks on ehitusobjektidega seotud vajalike lubade hankimine ning teostusdokumentatsiooni koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Tubli assistent on kohusetundlik, aus ja positiivse ellusuhtumisega, suhtleb vabalt eesti keeles ning saab vajadusel hakkama ka vene keelega.

Kasuks tuleb projektide lugemise oskus, kogemus ehitusvaldkonnas ning autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Huvitavat ja mitmekülgset tööd
Pikaajalist ja arendavat töösuhet

Lisainfo: Tarvi Velström,
+372 502 1000

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
14. november 2018

Winester OÜ on asutatud aastal 2006. Oleme pidevalt oma tegevusalasid laiendanud ja arendanud, jättes põhifookusesse erinevad välielektritööd ning kõik sellega seonduv.

Tegeleme erinevate 0,4 – 35 kV välisvõrkude ja elektripaigaldiste ehitusega – kaabelliinid, sideliinid, õhuliinid, kaitsmed, lülitid, kompakt- ja sisealajaamade ehitus ja paigaldus.

Meil on arvukas ja mitmekesine tehnikapark ning pakume masinaid nii rendiks kui ka kaeve-, korvtõstuki-, paepuurimise-, muttimis- (pinnaseläbindus horisontaalsel meetodil) ning veoteenusteks.

Lisaks teostame erinevate elektripaigaldiste käidukorraldust, paigaldust, hooldust ja ka projekteerimist.