Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60666

Ehitustellingute paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uniq U otsib Soome ettevõttele, mis on spetsialiseerunud üles seadma ehitustellinguid, kogenud töötajaid.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus ehitustellingute paigaldamisest;
  • Tugev töötahe;
  • Ausus ja soov ennast heast küljest näidata;

Ettevõte pakub

  • Legaalne töökoht Soomes;
  • Konkurentsivõimeline palk - 8 €/h bruto;
  • Päevaraha - 375,- EEK/tööpäev;
  • Elamine korraldatud tööandja kulul korterites;

Lisainfo

Otsid tööd või paremat palk ? Registreeri ennast intervjuule kohe !

Tööpakkumise number
#60666