EHITUSTEHNIKA MÜÜGIESINDAJA
Tööpakkumise number #687683

9
Stroman OÜ
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 8. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • ehitustehnika rendi aktiivne müügitöö

  • ehitusobjektide külastamine ja parimate lahenduste pakkumine ehitustöödel

  • klientide haldamine ja päringutele vastamine

  • uute müügivõimaluste leidmine

  • müügipakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus müügis (soovituslikult sarnases valdkonnas)

  • head tehnikaalased teadmised ja oskused

  • suurepärane suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • hea eesti keele ning suhtlustasandil vene keele oskus

  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja huvitavat tööd

  • toetavat ja sõbralikku meeskonda

  • põhitasu ja boonussüsteemi

  • töösõitudeks ametiautot

  • võimalust võtta osa erinevatest firmaüritustest

Tööpakkumise number
#687683

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021
EHITUSTEHNIKA MÜÜGIESINDAJA EHITUSTEHNIKA MÜÜGIESINDAJA

Stroman OÜ

CV Keskuse klient Stroman OÜ on 1998. aastal Eesti kapitalil loodud ehitustehnika rendiettevõte, mis on partneriks ehitusettevõtetele ehitustehnika- ja seadmete varustamisel.
Rohkem infot aadressilt: www.stroman.ee

Vaata rohkem