Värsked tööpakkumised

Ehitustehnika hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418425

Tööpakkumise number

418425

Töö kirjeldus

Töö teostamise aeg orienteeruvalt 16:00 - 24:00

– Rendist tagastatud ehitusmasinate välis- ja sisepesu
– Masinate määrimine, hooldamine ja remonttööd

Ametikoha eesmärgiks on tagada masinapargi tõrgeteta töö.

Nõudmised kandidaadile

– B-kategooria autojuhiluba
– Suhtled vabalt eesti keeles
– Keskharidus, soovitavalt tehniline eriharidus
– Valmisolek teostada töid õhtusel ajal ja nädalavahetustel

Nõuded isikuomadustele:
– Valmisolek töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
– Hea pingetaluvus ja klienditeenindusele suunatud hoiak
– Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
– Kiire reageerimisvõime
– Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime
– Tagajärgede ettenägemisvõime, korrektsus
– Usaldusväärsus

Kasuks tuleb
– Teadmised ja oskused mehaanikast, elektrist ja hüdraulikast
– Eelnev töökogemus antud valdkonnas
– Vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

– Sobivale kandidaadile pakume stabiilset tööd.
– Võimalust õppida erinevate masinate käsitlemisoskust.
– Head töökeskkonda ja ausat ning töökat kollektiivi.
– Töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandideerida saab ka meie kodulehe www.multivara.ee kaudu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2016
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2016

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.

Vajame oma kollektiivi uut töötajat ehitustehnika hooldustehniku näol.

Meie eesmärgiks on osutada kvaliteetset teenust nii ehitajatele kui ka lõppklientidele kõikjal Eestis.

Meie meeskonnad on ajaga omandanud professionaalsuse ning operatiivsuse, tagades kvaliteetse teenuse klientidele ning olles usaldusväärne
koostööpartner.