Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57752

Ehitusspetsialist - kvaliteedi kontrolör suurtootmisse

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Jälgib tootmisprotsessi vastavust kehtivatele nõudmistele
  • Kontrollib valminud paneelide vastavust ehitusjoonistele
  • Annab töödejuhatajatele regulaarset tagasisidet töö kvaliteedi kohta ning toetab tekkinud probleemide lahendamisel

Ootused kandidaadile

  • Töö on sobilik ehitusalase keskeri või kõrgema haridusega kandidaadile, kes omab varasemat tootmisprotsessi või ehitustööde juhtimise, eelarvestamise või projekteerimise kogemust.
  • Töös on vaja tehnilist taiplikkust, head ruumilist mõtlemist ning oskust mõista tootmisprotsesse.
  • Töö sobib ehitusalase töökogemusega kandidaadile, kes eelistab töötada tootmises

  • stabiilset tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
  • väga häid töö- ja palgatingimusi
  • tööks vajalikku täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#57752