Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41194

EHITUSSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusspetsialist koostab projekteerimistingimusi ning menetleb ehitusprojekte.

Ootused kandidaadile

  • ehitus- või arhitektuurialane kõrgharidus
  • töökogemus kohalikus omavalitsuses või ehituse/projekteerimise valdkonnas
  • tööks vajalike riigi ja kohaliku omavalitsuse tööd reguleerivate õigusaktide tundmine
  • hea arvuti kasutamise oskus (AutoCad, kontoritarkvara)
  • hea suhtlemisoskus, kohusetunne, otsustus- ja algatusvõime ning võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel
  • tasakaalukus ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
koolitus- ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjelduse ja haridust tõendava dokumendi koopiaga saata hiljemalt 14. märtsil 2005 aadressil Rae Vallavalitsus, Aruküla tee 9, Jüri alevik, 75301 Rae vald, Harjumaa või meiliaadressile info@rae.ee, märgusõna “ehitusspetsialist”.

Tööpakkumise number
#41194