Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298041

Ehituspuusepp-üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehituspuusepa- ja üldehitustööd Helsingis - sisetööd

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus (CV-s märkida eelnevad töökohad)
tööturvalisuskaardi olemasolu
soome keele oskus suhtlustasandil
kohusetundlikus ja ausus
iseseisvus

Ettevõte pakub

vajadusel majutust Helsingis
laevapileteid
konkurentsivõimelist palka
mitmekesist tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb:
tööriistade olemasolu
eelnev töökogemus Soomes
elukoht Helsingis või Helsingi läheduses

Tööpakkumise number
#298041

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2013

Inter Personal OÜ on eesti-soome ettevõte kelle põhitegevusalaks on tööjõu rent. Me otsime tööandjatele sobivad ja usaldusväärsed töötajad, sõlmime
viimastega töölepingud ning hoolitseme nende edaspidise käekäigu eest - aitame elamispinna leidmisel, reiside korraldamisel jne.

SEOSES UUE OBJEKTIGA HELSINGIS, OTSIME OMA MEESKONDA EHITUSPUUSEPP-ÜLDEHITAJAID.

Vaata rohkem