Värsked tööpakkumised

Ehituspuusepp ("timpuri")

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210518

Tööpakkumise number

210518

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Rauma piirkonda profesionaalseid ehituspuuseppi ("Timpureid). Töö seisneb erinevate raskusastmetega ehitustööde (ka keerukate) teostamises.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav pikk ehituspuusepa (soomes Timpuri) kogemus (min. 10 aastat), väga hea jooniste lugemise oskus, iseseisva töötamise kogemus, hea soome keele oskus, soome töökogemus (min. 5a.), ametlikud soome ettevõtted.

Ettevõte pakub

Ametlikku lepingut, majutust, palkka 12eur/h,

Lisainfo

NB! Kandideerida ainult juhul, kui vastate kõigile esitatud nõuetele! Kasuks tuleb soovitajate olemasolu.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)