Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438629

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda;
1.Ehitus-puusepp liinitöölist - töö siseruumides ja koosneb moodulmajaosade valmistamises.
2.Ehitus-puusepp välitöödel - töö seisneb ehituskonstruktsioonide valmistamises.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil.
Eelnev töökogemus
Konkreetsus ja täpsus töös( kuupäeva ja kellaja tundmine)

Ettevõte pakub

Konkurentsi võimelist palka
Pikaajalist koostööd
Kaasaegseid töövahendeid
Häid töötingimusi (sisetöö)

Tööpakkumise number
#438629

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1100 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. september 2016
Kuulutus sisestati:
31. august 2016

OÜ Pähkla Vähi -ja Kalakasvatus on suunanud oma tegevuse kahele valdkonnale, milleks on üldehitus ja kalakasvatus.

Ehitussektor koosneb oma ala parimatest spetsialistidest, kus töötajad on pikaajalise praktilise töökogemusega ning juhtiv personal omab ehitusalast kõrgharidust.

Oma tugevuseks peame pikaajalist tööturul olemist. Oleme lahendustele orienteeritud ettevõte ning jõuame koostöös kliendiga alati soovitud lõpptulemusele.

Vaata rohkem