Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527909

EHITUSPUUSEPP

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega üldehitajatele ja puuseppadele .

Hetkel on käimas mitmed erinevad töömaad Helsingis ja lähiümbruses. Samuti Tamperes, kus algab kortermaja vaheseinte ehitus.

TÖÖD
-Ridaelamute sisetööd (põhiliselt puutööd), Hanko
-Eramaja ehitus
-Korterelamu ehitus (kipsvaheseinad)
-Vanadekodu ehitus (Helsingi ümbrus)

Võtame tööle vähemalt 15 kogemustega üldehitajat ja puuseppa.

Ootused kandidaadile

- Kogemus antud valdkonnas
- Hea füüsiline vorm
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Veronumero/Henkilötunnus (Vajadusel aitame selle saamisel)
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teohtaline

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Oma tuba, max 3 toaline)
- Kulude kompensatsiooni (Kütus, tööriided, laevapiletid)
- Kindlustus tööandja poolt (Õnnetusjuhtumi kindlustus)

Lisainfo

OOTAME OMA MEESKONDA USALDUSVÄÄRSEID JA TEOTAHTELISI TÖÖMEHI!

Tööpakkumise number
#527909

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 2000 - 2800 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. mai 2018
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2018

EstEmploy on tööjõu varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy OÜ annab pidevalt tööd üle 100 inimesele.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem