Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624337

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime enda kollektiivi ehitusala oskustöölisi.
Töödeks on kipsvaheseinte ja lagede ehitus, betoonpõrandate lihvimine, ehituspraagi vigade likvideerimine nimekirja alusel ja silikoonimine.
Töö on nii tükitöö- kui ka tunnitöö alusel.

Nõudmised kandidaadile

*Kohusetundlikkus ja täpsus
*Pingetaluvus
*Kasuks tuleb soome keele oskus
*Kasuks tuleb juhiloa olemasolu

Ettevõtte poolt on elamine,pilet kord kuus, tööauto ja -riided.
Ning pakume oskustele vastavat palka (kõik sõltub mehest endast).

Tööpakkumise number
#624337

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15 - 22 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem