Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695433

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Prefab Ehitus OÜ otsib töökasse kollektiivi täiendust ja pakub tööd

EHITUSPUUSEPALE

Tööülesanded

  • Puitelementmajade ehitus (peamised turud: Norra, Rootsi, Island, Eesti).
  • Elementmajade montaaž ja puitkarkasside kokkupanek.
  • Katuste ehitus.
  • Laudiste paigaldus, terrasside ehitus jm tüüpilised puitmaja ehituse juurde kuuluvad tööd.
  • Ehituspäeviku täitmine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev erialane töökogemus ja kokkupuude puitehitusega.
  • Jooniste lugemise oskus.
  • Hea eesti ja inglise keele oskus.
  • Hea organiseerimis- ja õppimisvõime.
  • Korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetunne.

Kasuks tuleb

  • Vene keele oskus.
  • Eelnev kogemus Skandinaavia objektidel töötamisel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Stabiilset tööd.
  • Heade töötulemuste eest konkurentsivõimelist palka.
  • Kvaliteetseid ja kaasaegseid töövahendeid.
  • Professionaalset ja sõbralikku meeskonda.
  • Arenemis- ja karjäärivõimalusi pikemas perspektiivis.
  • Võimalust töötada nii Eestis kui Eestist väljaspool.

Tööpakkumise number
#695433

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15 - 20 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2021

Prefab Ehitus OÜ on elementmajade tootmise ja paigaldamisega tegelev ettevõte, kelle põhiturud on Norra, Rootsi, Island ja Holland. 15 aasta pikkune kogemus puitmajade terviklahenduste pakkumisel on võimaldanud luua kodu mitmesajale perele kokku ligi 30 eri riigis üle maailma.

Vaata rohkem