Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667424

Ehituspuusepp

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd puuseppadele Norras. Töid teostatakse valdavalt suurtel objektidel (korterelamud, kaubanduskeskused, ühiskondlikud hooned). Majutuse lahendame meie. Igal töötajal on oma tuba. Tööperiood on 3 nädalat ja üks nädal kodus. Palk oleneb töötaja kvalifikatsioonist ja töökogemusest aga jääb vahemikku 210 .... 250 NOK/h brutopalgana. Maksud makstakse Norra ning sõlmitakse Norra pensionikindlustus.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Töökogemus vähemalt viis aastat
Inglise keele oskus suhtlustasandil

Norra D number või ID number

Tööjooniste lugemisoskus

Iseseisev ja otsustusvõimeline

Korrektne

Ettevõte pakub

Väga korralikku palka, 210 ... 250 NOK/h
Transpordikulude katmist
Majutust, igal töötajal oma tuba
Puhkusetasu
Palgapäev iga kuu 10-ndal kuupäeval
Kontoriga on suhtlus eesti keeles
Suhtlus ettevõtte raamatupidajaga eesti keeles

Tööpakkumise number
#667424

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 21 - 24 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
11. september 2020

Tase AS on Norra kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb tööjõu varustamisega Norra ettevõtetele.

Vaata rohkem