Värsked tööpakkumised

Ehituspuusepp (Kirvesmies) Soome, Helsinki-Vantaa-Espoo

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432135

Tööpakkumise number

432135

Töö kirjeldus

- puusepatööd erinevatel ehitusobjektidel Soomes, Helsingis-Vantaal-Espoos

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus vähemalt 5 aastat, ehitusprojektide hea tundmine ja laseri kasutamise oskus
- Soome isikukoodi ja tööturvakaartide olemasolu
- kasuks tuleb isikliku auto kasututamise võimalus, isiklike käsi- ja elektriliste tööriistade olemasolu ning eelnev töökogemus Soomes

- VÄLTIMATU ON SOOME KEELE VALDAMINE SUHTLUSTASEMEL

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt töötulemustele
- Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi
- abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel ja elamispinna leidmisel

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

Selekta on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.