Ehituspuusepp VIP2

PREFAB EHITUS OÜ

Tööpakkumise number

607379

Töö kirjeldus

Prefab Ehitus OÜ otsib töökasse kollektiivi täiendust ja pakub tööd

EHITUSPUUSEPALE

Tööülesanded

  • Puitelementmajade ehitus (peamised turud: Norra, Rootsi, Island, Holland).
  • Puitkarkasside kokkupanek.
  • Laudiste paigaldus, terrasside ehituse jm tüüpilised puitmaja ehituse juurde kuuluvad tööd.

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev erialane töökogemus ja kokkupuude puitehitusega..
  • Jooniste lugemise oskus.
  • Hea eesti keele oskus.
  • Hea organiseerimis- ja õppimisvõime.
  • Korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetunne.

Kasuks tuleb
  • Inglise ja vene keele oskus.
  • Eelnev kogemus Skandinaavia objektidel töötamisel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Stabiilset tööd.
  • Heade töötulemuste eest konkurentsivõimelist palka (netopalk 11-15 EUR/h).
  • Kvaliteetseid ja kaasaegseid töövahendeid.
  • Professionaalset ja sõbralikku meeskonda.
  • Arenemis- ja karjäärivõimalusi pikemas perspektiivis.

Asukoht:
Island
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2019
Soovin kandideerida

Ehituspuusepp

Prefab Ehitus OÜ on elementmajade tootmise ja paigaldamisega tegelev ettevõte, kelle põhiturud on Norra, Rootsi, Island ja Holland. 15 aasta pikkune kogemus puitmajade terviklahenduste pakkumisel on võimaldanud luua kodu mitmesajale perele kokku ligi 30 eri riigis üle maailma.

Avan ettevõtte profiili