Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58353

Ehitusprojektide juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusprojektide juhi ülesandeks on tagada läbi oma sihipärase tegevuse Eestis olemasolevate ruumide ja uute projektide raames avatavate pindade ehituslik valmisolek vastavalt püstitatud eesmärkidele, ehituslike eelarvete koostamine ja nendest kinnipidamine, sisustuse ja tehnosüsteemide vastavus kehtivatele eeskirjadele ja nõudmistele ning järelvalve, mille tulemusel on tagatud nii klientide kui töötajate rahulolu.

Ootused kandidaadile

ehitusalane kõrg- või keskeriharidus
erialane töökogmus ehitusprojektide planeerimisel ja juhtimisel
positiivne nõudlikkus, innovatiivsus ja avatus meeskonna ideedele
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
keeleoskus: eesti-emakeel, inglise ja vene keel heal suhtlustasandil
soov ennast pidevalt arendada ja soodustada teiste arengut
autojuhilubade ja isikliku auto kasutamise võimaluse olemasolu
arvutioskus lõppkasutaja tasemel

eneseteostusvõimalust ning uusi väljakutseid tugevas ja jõudsalt arenevas ettevõttes
eeskujulikke töötingimusi
motiveerivat konkurentsivõimelist hüvituspaketti, mis on seotud töö tulemustega

Lisainfo

võimalusel saata fotoga CV

Tööpakkumise number
#58353