Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155482

Ehitusprojektide eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitusprojektide eelarvete kokkupanemine (k.a. riigihankepakkumised)
  • Mahtude arvutamine (jooniste lugemine)
  • Hinnapakkumiste küsimine allhankijatelt
  • Hinnapakkumiste analüüsimine
  • Pakkumiste esitamine ja riigihangete avamisel osalemine
  • Koostöö teiste eelarvestajatega

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalase hariduse olemasolu
  • Vähemalt 3-aastane varasem töökogemus ehitusprojektide eelarvestamisel
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Hea vene ja inglise keele oskus
  • Hea arvutioskus (teksti- ja tabelitöötlus, AutoCad)
  • Korrektsus ja täpsus
  • Pingetaluvus
  • Kohusetundlikkus
  • Hea analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
  • Professionaalset, nooruslikku ja toetavat meeskonda
  • Ametialast täiendkoolitust
  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#155482

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008

CV-Online kliendiks on 2005. aastal asutatud ehituse peatöövõtule spetsialiseerunud ettevõte OÜ Eventus Ehitus .

Vaata rohkem