https://www.cvkeskus.ee/698929

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698929

Ehitusprahi sorteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusjäätmete sorteerimine liinil
Tööaeg graafiku alusel


Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda eeskätt tublit inimest, kellel on valmisolek omandada vajalikud tehasetöö oskused


Ettevõte pakub

Töötasu 650 eurot põhipalk+ lisatasu tükitöö alusel
Kokkulepetest kinnipidamist
Ettenähtud töökaitsevahendeid ja riietust

 


Lisainfo

Lisainfo telefonil 53 099 482 Anton


Tööpakkumise number
#698929
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ehitusprahi sorteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!