Värsked tööpakkumised

Ehitusplekksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398810

Tööpakkumise number

398810

Töö kirjeldus

Pakume tööd proffesionaalsetele ehitusplekseppadele Rootsi.
Töö kirjeldus:Valtsplekk katuste ehitus, plekkfassadi paigaldus,erinevad akende-uste liistude paigaldus,vent.korstende-läbiviikude paigaldus,veerennid ja muud plekitööd.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus vähemalt 5 aastat
Professionaalsete töövõtete ja tööriistade olemasolu
Motiveeritus,töökus
Kohusetundlikkus
Korrektsus
Fotoga CV

Elamispinda, sõidukompensatsiooni, väga häid töötingimusi ja konkurentsivõimelist töötasu,
pikaajalist töösuhet

Lisainfo

NB! PALUN ÄRA KANDIDEERI, KUI SUL PUUDUB KONKREETNE TÖÖTAMISE KOGEMUS NÕUTUD ALAL.

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2015
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 18 kuni 20 EUR tunnis

Marteson OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb Eestis ja Skandinaavias. Ettevõtte põhieesmärk on pakkuda kvaliteetset ehitusteenust ja tööjõudu stabiilsetele ja kõrgete väärtushinnangutega ettevõtetele.