Värsked tööpakkumised

Ehitusplatsi töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47668

Tööpakkumise number

47668

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on objektijuhi abistamine projektide ettevalmistamisel tootmiseks ning platsitööde juhtimine ehituses.

Nõudmised kandidaadile

  • ehituslik kõrgharidus või selle omandamine
  • erialane töökogemus tootmise/ehituse juhina (tuleb kasuks)
  • hea inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus tööks vajalikul tasemel (Excel, Word, Outlook, MS Project)
  • hea pingetaluvus
  • vastutustunne ja võime täita püstitatud eesmärke
  • nõudlikkus enese ja teiste suhtes
  • valmisolek töötamiseks välislähetustes

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- arenemis- ja karjäärivõimalusi (objektijuhiks, projektijuhiks)
- konkurentsivõimelist palka
- võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides

Lisainfo

Täiendav info telefonil 738 5981 või 51 09 738

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2005
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2005

Kodumajatehase AS põhitegevuseks on puitkarkassehitiste projekteerimine, tootmine ja ehitamine. Kodumaja strateegilisteks toodeteks ja teenusteks on kuni 5 korruseliste korruselamute, paaris- ja ridaelamute, eramute ning hotellide ruum- ja tasaelementide tootmine ning toodetud elementidest nimetatud ehitiste ehitamine.
Ettevõtte käive on üle 350 milj. krooni, millest eksport Skandinaaviamaadesse moodustab üle 95%. Strateegilisteks turgudeks on Norra, Soome, Rootsi ja Eesti. Ettevõtte visioon näeb ette Kodumaja koguvõimsuse 2-3 kordset kasvu.

Kodumajatehase AS on korduvalt olnud Tartumaa ettevõtetest parim ja esimeste hulgas Eesti ettevõtete seas (Äripäeva TOP 100):

Loe täiendavalt: www.kodumaja.ee