Värsked tööpakkumised

Ehitusplatsi puusepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 606441

Tööpakkumise number

606441

Töö kirjeldus

  • ruumelementide monteerimine vundamendile ehitusplatsil;
  • elementide ühenduste teostamine;
  • sise- ja välisviimistlustööde lõpetamine;
  • käiguteede, terrasside ja rõdude monteerimine;
  • katusekatete, vihmaveesüsteemide, abihoonete jms paigaldamine ja ehitus vastavalt projektile;
  • ning muud vajalikud puusepatööd.

Kõiki tööülesandeid teostatakse vastavalt ettevõttes kehtestatud tööde teostamise tehnoloogilistele juhenditele.

Nõudmised kandidaadile

  • ehituslike jooniste lugemise oskus;
  • valmisolek töölähetusteks Norrasse, Rootsi, Soome;
  • töökus ja kohusetundlikkus;
  • täpsus ja põhjalikkus;
  • meeskonnatöö oskus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • tööriideid ja töövahendeid;
  • reisi - ja majutuskulude katmist;
  • konkurentsivõimelist töötasu (töö eest tasustamine tükitöö alusel, mis on hea võimalus oma töötasu kujundamiseks)

Lisainfo

* töötamine lisaks Norrale ka teistes Skandinaavia maades
* loe lähemalt www.kodumaja.ee/et/Pakume-tood/Tooliste-ametikohad

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. august 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 2500 kuni 3500 EUR kuus

Kodumaja on ettevõtete grupp, kelle põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna ehitus aastast 1995.Enam kui 96% meie poolt ehitatud elamispinnast asub Põhjamaades – Norras, Rootsis, Taanis ja Soomes. Ülejäänud kuni 4% on leidnud koha Eesti turul.

Tutvu ettevõttega täpsemalt: www.kodumaja.ee