Värsked tööpakkumised

Ehitusplatsi elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588575

Tööpakkumise number

588575

Töö kirjeldus

• ruumelementide vaheliste kaablisüsteemide ühendamine;
• kaabeldustööde teostamine;
• elektriseadmete ja kodutehnika paigaldamine, ühendamine ja katsetamine;
• kontrollmõõdistamiste ja lõppkontrolli teostamine.

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus ja kutsetunnistuse olemasolu;
• ehituslike jooniste lugemise oskus;
• töökus ja kohusetundlikkus;
• täpsus ja põhjalikkus;
• valmis pühenduma;
• vajalik eelnev kaheaastane töökogemus elektrikuna.

Ettevõte pakub

* stabiilset tööd ehitusplatsidel Skandinaavia maades;
* tööriideid ja töövahendeid;
* reisi- ja majutuskulude katmist;
* konkurentsivõimelist töötasu (tasustamine tükitöö alusel, mis on hea võimalus ise oma töötasu kujundamiseks)

Lisainfo

• töötamine lisaks Norrale ka teistes Skandinaavia maades;
• loe lähemalt www.kodumaja.ee/et/Pakume-tood/Tooliste-ametikohad

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 3000 kuni 3500 EUR kuus

Kodumaja AS seob omavahel gruppi ettevõtteid, mille põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna projekteerimine, tootmine, ehitus ja müük. Kodumaja ettevõtted on pühendunud oma põhitegevusele alates 1995 aastast.Enam kui 90% meie poolt ehitatud elamispinnast asub Põhjamaades – Norras, Taanis, Soomes ja Rootsis. Ülejäänud ca 10% on leidnud koha Eesti turul.

Tutvu ettevõttega täpsemalt: www.kodumaja.ee