Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200219

EHITUSOSAKONNA PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- riigieelarvest, Euroopa Liidu struktuurifondide vahenditest ja erasektori kaasabil rahastatavate maanteede ehitusprojektide ettevalmistamise ja elluviimise administratiivne, rahaline ja tehniline juhtimine ning projektide ladusa kulgemise tagamine
- projektide rahastustaotluste ja riigihanke dokumentide ettevalmistamine
- ehitustööde lepinguline järelevalve
- ehitustööde tehnilise järelevalve korraldamine
- järelevalve teostamine tööde ja teenuste lepingute täitmise üle
- projektide tegevus- ja finantsaruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus teedeehituse või ehituse erialal
- teedeehitus- või ehitusprojektide juhtimise kogemus vähemalt 5 aastat
- meeskonnatöö korraldamise ja juhtimise kogemus
- eesti keele oskus kõrgtasemel
- inglise keele oskus kõrgtasemel koos ametialase sõnavara valdamisega
- hea arvuti kasutamise oskus (MS Office, MS Outlook, MS Access ja MS Project)
- hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- süsteemsus, täpsus ja kohusetundlikkus

Kasuks tulevad üldised teadmised avaliku sektori toimimise põhimõtetest

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas
- mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi
- meeldivat ja toetavat töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata sooviavaldus ja CV hiljemalt 05.07.2010 läbi CV-keskuse või Maanteeameti personaliosakonda Pärnu mnt 463A, 10916 Tallinn või e-posti aadressil personal[at]mnt.ee.
Lisainfo telefonil 611 9343 (ehitusosakonna juhataja k.t Lauri Beilmann) või 611 9389 (personaliosakonna peaspetsialist Angela Tamm).

Tööpakkumise number
#200219