Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122906

Ehitusobjekti juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitustöö korraldamine objektil kuni kasutusloa saamiseni
Objektid vabariigi piiresl

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab omama ehituslikku kõrgharidust.
Peab omama 3 kuni 5 aastast töökogemust ehitusalal
Peab valdama eesti ja vene keelt

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub huvitavat tööd.
Heade töötulemuste puhul võimalus jätkata tööd samas ettevõttes

Tööpakkumise number
#122906

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15000 - 22000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007

Ehitusettevõte,mis on spetsialiseerunud tootmis- ja laohoonete ehitamisele Eestis

Vaata rohkem