Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126096

Ehitusnõunik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Linna planeerimis- ja ehitusalaste tegevuste koordineerimine ja järelevalve, ehitushangete korraldamine, ehitusalaste projektide ettevalmistamine ja osalemine nende täideviimisel, elamumajanduse küsimused.

Ootused kandidaadile

kesk-eri või kõrgharidus;
ehitusvaldkonna tundmine;
arvutikasutamise oskus;
usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd;
erialast täiendkoolitust;
meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Avaldust koos CV-ga ja haridust tõendavate dokumentide koopiatega ning palgasoovi saab esitada ka Kunda Linnavalitsusse Kasemäe tn 19 44107 Kunda.

Tööpakkumise number
#126096