Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64768

Ehitusmetalli ja metallkonstruktsioonide projekti- ja hulgimüügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Väga aktiivne, mobiilne ja tulemuslik ehitusmetalli ja ehitusmetalliga seonduvate kaupade projektimüük.
* Väärtklientide hankimine, kliendisuhete edukas hoidmine ja tulemuslik arendamine.
* Klientide professionaalne ja operatiivne teenindamine.
* Firma klientidele hästitoimiva hanke- ja müügiprotsessi tagamine-korraldamine alates Kauba tellimisest ja hankimisest kuni Kauba kliendile tähtaegse kättetoimetamiseni.
* Ostu-müügitöö efektiivsuse ja Kauba müügi tulemuslikkuse tagamine.

Ootused kandidaadile

* Tulemusliku müügi tahe, oskus ning eelnev kogemus ehituskauba, eriti sobiv oleks aga ehitusmetalli,sealhulgas armatuurvarraste ja -võrgu, jt. metalliliste ehituskaupade, hankimisel välismaalt ja edasimüümisel.
* Operatiivsetele tulemustele viiv väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
* Valmisolek sihikindlaks, tarmukaks, pingeliseks ja mobiilseks hanke- ja müügitööks.
* Oskus ja tahe nii iseseisvalt kui ka meeskonnas edukalt töötada.
* Selge orienteeritus müügitulemile, võimas tahe tippu viivaks hanke- ja müügitööks.
* Hea organiseerimisvõime, suur müügiagressiivsus, tööaktiivsus ja initsiatiivsus.
* Järjekindlus ja võime müüki edukalt alustada ja lõpule viia.
* Keskmisest märksa suurem kohusetunne, kõrgeltarenenud vastutus- ja otsustusvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus suhtluses juhtkonna, meeskonna ja klientidega.

MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, turundus- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Huumorimeel ja positiivsus.
* Ambitsioonikus ja müügialane ettevõtlikkus.
* Soov sihikindla tugeva tööga hästi teenida.
* Hea arvutikasutamise oskus ning BUUM müügisüsteemi valdamine.
* Hea inglise ia vene keele oskus.

* Selgeid eesmärke ja head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat, pingelist ja vastutusrikast tööd.
* Võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja kiireimat teed edukaks karjääriks.
* Meeldivat, töökat ja väga professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Tehnilisel tipptasemel töövahendeid ja kaasaegset ostu-müügisüsteemi.
* Kaasaegseid töötingimusi värskeltvalminud tööruumides ning meeldivas ja stiilses töökeskkonnas.
* Motiveerivaid tööstiimuleid ja tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka, s.t. väga head müügitulemused = väga hea progresseeruv tulemustasu.
* Ametiauto ja firma mobiiltelefoni kasutamise võimalust.

Lisainfo

JULGUSTAME
* Väärt töö väärt tegijale.

Tööpakkumise number
#64768