Värsked tööpakkumised

Ehitusmees (välitööd) (Rakennusmies, ulkotyöt)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 386663

Tööpakkumise number

386663

Töö kirjeldus

Tööd erinevatel objektidel Helsingi piirkonnas. Tööülessaneteks põhiliselt terasside ja aedade ehitus.

Nõudmised kandidaadile

- erialast töökogemust vähemalt 3 aasta
- head soome keele oskust
- väga head jooniste lugemis oskust
- korrektset tööaegade täitmist
- oskust töötada iseseisvalt

Kasuks tuleb:
- erialane haridus
- Eelnev töökogemus Soomes
- kehtiv soome tööturvalisuskaart
- juhiload ja isikliku auto kasutamise võimalus
- elektri käsitööriistade olemasolu (aku- ja löökttrell, järkamisaag jne...)

Ettevõte pakub

- palk alates 14-18 €/h
- kompensatsioon oma tööriistade kasutamise eest
- transpordi komp. elukoha ja objekti vahel
- tööriided ja nõutavad ohutusvahendid
- sobivusel pikaajalist töösuhet
- stabiilset ja kindlat tööandjat
- palk vastavalt Soomes kehtivatele seadustele ja kollektiivlepingutele (TES)
- võimalus ettevõtte kaudu üürida elamist

Kandideerimiseks täida ankeet www.briko.fi

Lisainfo tööpakkumise kohta tööpäevadel 09:00-12:00,

Raul Puulmann +358 40 357 6510, e-mail: raul.puulman (at) briko.fi

Asukoht:
Soome
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 14 kuni 18 EUR tunnis

Briko Oy on aastast 2006 toiminud Helsingis tegutsev soome ehitusala ettevõte. Pakume tööd ehitus, keskonnatehnika, haljastus ja infra valdkonnas. Meie objektid paiknevad peamiselt Helsingi lähiümbruskonnas. Ettevõtte peakontor asub Länisterminaali lähedal Lauttasaares aadressil Heikkiläntie 7D, Helsinki.