Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64042

Ehitusmaterjalide müügimees-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Aktiivne ja tulemuslik ehitusmaterjalide müük jae- ja hulgiklientidele.
* Pakkuda meeldivat ja kliendisõbralikku teenindust
* Heade kliendisuhete hoidmine ja uute klientide hankimine
* Kauba vastuvõtt ja väljapanek
* Kaupluse korrashoiu tagamine
* Kliendi jaoks operatiivsele kauba komplekteerimisele kaasa aitamine
* Müügitöö efektiivsuse ja tulemuslikkuse tagamine.

Ootused kandidaadile

* Soov ja tahe tagada klientidele professionaalne teenindus
* Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
* Selge orienteeritus müügitulemustele, tahe ja valmisolek tulemustest sõltuvaks tööks.
* Hea organiseerimisvõime ja tööaktiivsus
* Orienteeritud meeskonnatööle
* Keskmisest suurem kohusetunne, arenenud vastutus- ja otsustusvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus suhtluses juhtkonna, meeskonna ja klientidega.

MIS TULEB KASUKS:

* Ehitus-, müügi- või kaubandusalane töökogemus
* Huumorimeel, seltskondlikkus ja positiivsus.
* Loomupärane aktiivsus, sportlikkus ja ettevõtlikkus.
* Hea arvutikasutamise oskus.
* Inglise ja vene keele oskus.

* Selgeid eesmärke ja head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat, pingelist, arendavat ja vastutusrikast tööd.
* Võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja edukaks karjääriks.
* Meeldivat, nooruslikku, töökat ja professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Tehnilisel tipptasemel töövahendeid ja kaasaegset müügisüsteemi.
* Kaasaegseid töötingimusi uhiuues müügisalongis, meeldivas ja stiilses töökeskkonnas.
* Motiveerivaid tööstiimuleid ja head palka(põhipalk+tulemuspalk)

Lisainfo

JULGUSTAME

* Kui oled töökas ja usin, siis ära kõhkle!

Tööpakkumise number
#64042