Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27071

Ehitusmaterjalide ja –toodete tulekatsete labori insener-ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootused kandidaadile

  • kõrgem tehniline haridus (ehitus, materjalitehnoloogia, keemia vms),

  • erialaline töökogemus min 3 aastat,

  • eesti keele vaba valdamine kõnes ja kirjas,

  • arvuti kasutamise oskus (Access, Word, Excel, Internet),

  • oskus töötada standarditega,

  • oskus iseseisvalt töötada

Kasuks tuleb

  • Eesti volitatud inseneri kutse,

  • inglise või saksa ka vene keele oskus,

  • analoogse töö varasem kogemus.

Ettevõte pakub

  • korralikke ja kaasaegseid tingimusi
  • töökogemust rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Pakume huvitavat iseseisvat tööd meie kollektiivis, kus on kasutusel saksa kontserni TÜV NORD GRUPPE (www.tuev-nord.de) “know-how”.

Tööpakkumise number
#27071