Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148945

Ehitusmasinate müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • TEREX ehitusmasinate aktiivne müük
  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • Müügitegevuse planeerimine koostöös müügijuhiga
  • Klientide professionaalne nõustamine TEREX ehitusmasinate alal

Ootused kandidaadile

  • Omad töökogemust aktiivse müügi alal, soovitavalt tehnika- või ehitusvaldkonnas
  • Soovid anda oma panuse ettevõtte arengusse, müües maailma absoluutset tipptehnikat
  • Valdad vene ja inglise või saksa keelt suhtlustasandil(töö sobib ka vene rahvusest inimesele, kes oskab suhtlustasandil eesti keelt)
  • Oled väga hea kandidaat, kui Sul on suurepärane suhtlemisoskus, tehnikahuvi, pead kinni kokkulepetest ja tähtaegadest ning Sind motiveerib tulemuste saavutamine

  • Väljakutseterikast ja liikuvat tööd rahvusvahelise taustaga ettevõttes, asukohaga Jüris
  • Täiendkoolitusi nii Eestis kui välismaal
  • Ametiautot ja teisi tööalaseks eduks vajalikke vahendeid

Tööpakkumise number
#148945

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2008
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2008

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul 1997. aastal loodud ettevõtet Atlas Eesti OÜ, mis on maailmas kolmandal kohal oleva ehitusmasinate tootja TEREX ametlik esindaja Eestis. Atlas Eesti OÜ põhitegevusalaks on TEREX masinate müük, rent ja hooldus. Eduka tegevuse tulemusena on firma oluliselt laienenud ning lisaks Eestile tegutsetakse Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas ja Soomes.

Vaata rohkem