Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #98836

Ehitusmasinate hooldus- ja remondimehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ekskavaatorite, laadurite ja nende lisaseadmete hooldus ja remont. Lisaseadmete paigaldamine ehitusnmasinatele.
Töö on hooldebaasis ja kliendi juures

Ootused kandidaadile

* tehniline eriharidus, tehnilised teadmised masinaehitusest, hüdraulikast ja elektrist
* praktilise töö kogemus
* tehnilise kirjanduse kasutamise oskus
* inglise või saksa keele oskus
* juhiload

Ettevõte pakub

* Head töötasu vastavalt kogemusele ja panusele
* Kaasaegset töökeskkonda
* Enesetäiendamise võimalust

Lisainfo

Võtame tööle heade tehnikaalaste kogemustega, ennast täiendada ja teostada sooviva praktiku. Tugev spetsialist teenib meil samapalju kui Soomes töötades.

Tööpakkumise number
#98836

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. märts 2007
Kuulutus sisestati:
9. märts 2007

1999 aastal asutatud Derek Trade OÜ müüb, hooldab ja remondib ehitusmasinaid ning nende lisaseadmeid. Ettevõttel on uus, kaasaegne tootmisbaas Tartumaal Haagel ja Tallinnas Pärnu maanteel. Aastakäive on 55 mlj. krooni.

Vaata rohkem