Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431635

EHITUSLUBADE VANEMSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitusloa taotluste ja ehitusteatiste menetlemine
  • eskiis-, ehitus- ja lammutusprojektide menetlemine
  • töö ehitisregistriga
  • avaldustele ja kaebustele vastuskirjade koostamine

Ootused kandidaadile

  • arhitektuuri- või ehitusalane kõrgharidus
  • valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
Kasuks tuleb haldusmenetlusega seonduv töökogemus, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine.

Ettevõte pakub

  • mitmekesist ja vastutusrikast tööd
  • arenguvõimalusi ja erialaseid koolitusi
  • tegusat ja sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Motiveeritud avaldus koos elulookirjeldusega (CV) palume saata märgusõna “EHITUSLUBA” all hiljemalt 12. augustiks 2016 e-posti aadressil Helvi.Kork[at]tallinnlv.ee ja Silva.Pastak[at]tallinnlv.ee Lisainfo e-posti aadressil Eve.Kongi[at]tallinnlv.ee

Tööpakkumise number
#431635

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2016

Vaata rohkem