Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #101654

Ehituskoristaja Soome

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime teotahtelisi koristajaid Soome. Eelistame pikemaajalist töösuhet. Töö algus 9. aprill.

Ootused kandidaadile

Naisterahvas
Tugev töötahe - ette võib tulla ekstreemseid töötingimusi - kõrged, kitsad kohad
Soome keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Palk 110 EEK/H
Tasuta majutus

Tööpakkumise number
#101654

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
29. märts 2007

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem