Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #631445

Ehituskontrolli spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehituskontrolli spetsialisti tööülesanneteks on
1.1. ehitusloa taotluste ning ehitusteatiste menetlemine, ehitusdokumentide läbivaatamine, ehitus- ja lammutusprojektide läbivaatamine;
1.2. ehitusprojektide (s.h tee ehitusprojektid ja teehoiutööde kirjeldused) ja ehitiste mõõdistusprojektide nõuetele vastavuse kontroll;
1.3. vajadusel ehitusprojekti (sh teeprojekti) ekspertiisi korraldamine;
1.4. ehitusloa taotluste ja lubade ning lammutus- ja ehitusprojektide andmete kandmine ja esitamine ehitisregistrile;
1.5. ehitusteatiste taotluste ning lammutus- ja ehitusprojektide andmete kandmine ja esitamine ehitisregistrile.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust või kesk-eri haridust või kutseharidust ja vähemalt kolmeaastast riigi või kohaliku omavalitsuse asutuse töökogemust;
  • tööks vajalike õigusaktide tundmist ning nende kasutamise oskust;
  • süvateadmisi ametikoha valdkonnas;
  • ametikohal vajalike teksti- ja tabelitöötlusprogrammide ning andmekogude kasutamisoskust;
  • eesti keele oskust C1 tasemel ja vene keele oskus B1 tasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust;
  • otsustus-ja vastutusvõimet, sealhulgas kohustuste täpset ja õigeaegset täitmist;
  • head pinge- ja rutiinitaluvust;
  • võimet planeerida ja kasutada oma aega efektiivselt;
  • valmidust muutusteks tööülesannetes;
  • valmidust meeskonnatööks;
  • isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalust ja juhtimisõiguse olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume võimalust:

  • teha huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • töötada meeldivas kollektiivis

CV ja sooviavaldus koos haridust tõendava dokumendi ärakirjaga ning palgasooviga saata hiljemalt 31. detsembriks 2019 e-posti aadressil kantselei(at)joelahtme.ee
Info tel. 605 4871 või e-post leho.kure(at)joelahtme.ee

Tööpakkumise number
#631445

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem