EHITUSKONSTRUKTSIOONIDE PROJEKTEERIMISE PROJEKTEERIMISJUHTI
Tööpakkumise number #811124

3
SELEKTOR PROJEKT OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

juhib ja koordineerib konstruktiivsete ehitusprojektide koostamist, koostab hinnapakkumisi ning suhtleb tellijate ja alltöövõtjatega

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrg- või rakenduslik haridus
  • projekteerimisalase tarkvara tundmine ja kasutamisoskus (CAD-
    joonestamine, Tekla, Revit, Robot)
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • eelnev töökogemus ehituskonstruktsioonide projekteerijana
  • hea analüüsivõime ning tehniline taiplikkus
  • korrektsus ja täpsus
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus

  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi väikeses sõbralikus kollektiivis

  • osaliselt kodukontoris töötamise võimalus
  • koolitusvõimalusi, k.a. kasutatava tarkvara osas
  • ettevõtte tervisekindlustust
  • sporditoetust

Lisainfo

CV palun saata e-posti aadressil: selektor(at)selektor.ee
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

Tööpakkumise number
#811124

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Brutopalk : Alates 2800 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
2. september 2022
EHITUSKONSTRUKTSIOONIDE PROJEKTEERIMISE PROJEKTEERIMISJUHTI EHITUSKONSTRUKTSIOONIDE PROJEKTEERIMISE PROJEKTEERIMISJUHTI

Selektor Projekt OÜ on professionaalne insener-tehniline konsultatsioonifirma, mis tegeleb teede- ja ehitusalase projekteerimisega.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 3
3 näd. tagasi
HOONETE PROJEKTEERIJA SELEKTOR PROJEKT OÜ
Alates 2500 €/kuus
3
HOONETE PROJEKTEERIJA SELEKTOR PROJEKT OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 4
2 näd. tagasi
PROJEKTEERIJA Kliimaseade OÜ
4
PROJEKTEERIJA Kliimaseade OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT TIMBECO WOODHOUSE OÜ
PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT TIMBECO WOODHOUSE OÜ • Harjumaa
Saku
VIP 2
Osaline kaugtöö võimalus ARHITEKT Norte OÜ
2
5 päeva jäänud
ARHITEKT Norte OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 6
HOOLDUSOSAKONNA PROJEKTIJUHT Kliimaseade OÜ
6
HOOLDUSOSAKONNA PROJEKTIJUHT Kliimaseade OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki