Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316478

Ehituskonstruktsioonide projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kandideerida võivad ka praktikast või joonestaja-tehnikutööst huvitatud vanemate kursuste üliõpilased.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
-head AutoCAD programmi valdamist,
-ehitusalast kõrgharidust (võib olla omandamisel),
-head eesti keele oskust
Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd, arendavas keskkonnas, ametile ja oskustele väärilist töötasu.

Tööpakkumise number
#316478

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. september 2013
Kuulutus sisestati:
9. august 2013

Projekteerimisbüroo Virtex OÜ on alustanud oma tegevust projekteerimisettevõttena 2008 a.
Virtex OÜ põhitegevusalaks on insenerlik projekteerimine ja konsultatsioonid, s.h. kütte-, ventilatsiooni-, jahutuse-, veevarustuse-, kanalisatsiooni-, elektri- ja nõrkvoolusüsteemide ning ehituskonstruktsioonide projekteerimine, energiatõhususe arvutus uutele hoonetele

Vaata rohkem