Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61991

Ehituskonstruktsioonide projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Konstruktsiooniarvutuste teostamine
  • Tööjooniste koostamine
  • Monteeritavate teras- ja raudbetoonelementide tootejooniste koostamine
  • Võimalus juhtida suurprojekte

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust ehituskonstruktsioonide projekteerimisel
  • AutoCadi kasutamise oskus
  • Kohusetundlikkus
  • Iseseisvus ja otsustusjulgus
  • Väärtustab meeskonnatööd

Ettevõte pakub

  • Alates 10 000 kroonist netopalka
  • Kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid
  • Nooruslik kollektiiv ja tööalane väljakutse

Lisainfo

Sirkel & Mall vastab igale töösoovijale personaalselt!

Tööpakkumise number
#61991