2023-08-23 14:48:55

Ehituskonstruktsioonide projekteerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Firmal on kontorid nii Tartus kui ka Tallinnas.

Otsime oma meeskonda ehituskonstruktsioonide projekteerijat, kelle tööülesanneteks on: hoonete ehituskonstruktsioonide eel-, põhi- ja tööprojektide koostamine.

Ootused kandidaadile

  • huvi ja kogemus ehituskonstruktsioonide projekteerimise valdkonnas
  • ehitusinseneri kutsetunnistus (või lähiajal omandamisel)
  • erialane kõrgharidus
  • mudelprojekteerimise tarkvara kasutusoskus või valmisolek oskuste omandamiseks (Revit)
  • kompetentne erialane suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • kiire mõtlemine ja projekteerimisoskus
  • täpsus, korrektsus, püsivus
  • oskus kinni pidada tähtaegadest
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõtte ja meeskonnana soovime eelkõige leida Sinu tugevustele vastavad projektid ja pakkuda head meeskonnatööd. Lisaks pakume ka:

  • pikaajalist ja arendavat töösuhet professionaalses seltskonnas
  • kaasaegseid töömeetodeid ja -keskkonda
  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • konkurentsivõimelist põhipalka
  • võimalust eneseteostuseks
  • tulemustele vastavat palka
  • erialaseid koolitusi
  • ühisüritusi

Tasu kokkuleppel. Tööle asumine esimesel võimalusel.