Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345347

Ehituskaupade kaupluse müüja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime müüjat Ehituse ABC, Narvas, Rahu tänaval asuvasse kauplusesse.

Peamisteks tööülesanneteks on:
* müügitöö müügisaalis
* kliendi nõustamine ja abistamine
* kaupade väljapanek ja esitlemine

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
* valmisolekut füüsiliseks tööks
* eesti ja vene keele oskust
* korrektsust ja kohusetundlikkust
* aktiivsust ja õppimistahet

Kasuks tuleb varasem kokkupuude ehitusmaterjalidega ning kogemus klienditeeninduses.

Ettevõte pakub

* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* häid ja kaasaegseid töötingimusi
* võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises kontsernis
* koolitusi ja professionaalseid arenguprogramme
* stabiilset sissetulekut

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust. Lisainfo kaupluse juhatajalt, Vjatšeslav Skvortsov, tel3 599 419

Tööpakkumise number
#345347

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

CVKeskus.ee klient

Ehituse ABC kaubamärki kandev kauplustekett ja uut
ärinime omav Optimera Estonia AS kuuluvad alates
aastast 2008 Saint-Gobain Distribution Nordic
ettevõtete gruppi, mille ainuomanikuks on maailma üks
juhtivamaid ehitusmaterjalide, kõrgtehnoloogiliste
materjalide ja klaasi tootjaid ning ehitusmaterjalide
müüjaid Saint-Gobain, kus töötab üle maailma rohkem
kui 200000 inimest ning on esindatud 57-s riigis.
Optimera Estonia AS vastutab äritegevuse eest Eestis
kaubamärgi Ehituse ABC ja Lätis kaubamärgi Būvniecības
ABC all.
Ehituse ABC kauplusteketi 11 kauplust asuvad üle Eesti,
pakkudes laias valikus keskkonnasõbralikke
ehitusmaterjale ettevõtte klientidele ja stabiilset,
usaldusväärset ning arenguvõimalusi pakkuvat töökohta
töötajatele.

Vaata rohkem