Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244617

Ehitusjuht/projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on eelarvete koostamine, ehitustegevuse korraldamine ja koordineerimine,
suhtlemine tellijate ja tarnijatega ning uute klientide leidmine

Ootused kandidaadile

vähemalt 5 .a töökogemus ehitussektoris
kõrgem ehitusalane haridus
projektijuhtimise kogemus
analüütiline mõtlemine ja hea pingetaluvus
hea läbirääkimisoskus
inglise, vene keele oskus suhtlustasandil
restaureerimistööde kogemus ja litsentsi olemasolu

Ettevõte pakub

eneseteostamise ja arenguvõimalust
huvitavat ja arendavat tööd
motiveerivat tasu sõltuvalt töötulemustest

Tööpakkumise number
#244617

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. november 2011
Kuulutus sisestati:
16. november 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem