Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70772

Ehitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • projekteerimistööde lähteülesannete koostamine
  • projekteerimis- ja ehituslepingute läbirääkimised ning nende järelvalve
  • riigihangete ettevalmistamine
  • tellija esindamine ehitusprotsessis

Ootused kandidaadile

  • ehitusalast haridust
  • töökogemust projektijuhtimise alal
  • hea läbirääkimise ja meeskonnatöö oskus
  • valmidus juhtida ja teha meeskonnatööd
  • hea eesti ja vene keele oskus
  • koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • häid töötingimusi
  • kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
  • konkurentsivõimelist palka ja tulemuspalka
  • erialast koolitust

Tööpakkumise number
#70772
Ehitusjuht