Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65272

Ehitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Merge OÜ vt. http://www.merge.ee/ moodustab seoses töömahtude suurenemisega uue täiendava töökoha: ehitusjuht, kelle ülesandeks on:

  • juhtida kogu ettevõtte ehitustegevust ning projektijuhtide tööd- selleks on ehituse eritööd, teemal: nõrk- ja tugevvoolupaigaldise ehitamine ning käikuandmine
  • suhtlemine ja infovahetus tellija, omaniku järelvalve jt. ehituse osapooltega ning selle tegevuse juhtimine vastavalt ehituslepingutele
  • partnerite ja sealhulgas alltöövõtjate valik ning alltöövõtulepingute sõlmimine
  • hankepoliitika väljatöötamine ning selle tegevuse juhtimine (hankepakkumiste lõplik analüüd jms.)
  • tegevuse kasumlikkuse juhtimine, s.h. läbi tehniliste lahenduste ja partnerite valiku, pakkumiste, eelarvete, aruannete jms. hindamise ning kontrolli
  • ISO9001:2001 haldamine ja uuendamine- protsessikvaliteedi tagamine
  • projektidega seotud dokumentatsiooni kontroll
  • tegevus tööohutuse tagamiseks
  • kontroll projektijärgsuse üle, kasutades s.h. projekteerimise tarkvara AUTO CAD
  • osalemine prosonali-, s.h. koolituspoliitika väljatöötamisel ning elluviimisel
  • osalemine kliendisuhte hoidmisel

    Ootused kandidaadile

  • ehitust ja/või elektrisüsteemide paigaldust hõlmav kogemus ja vastav kõrgem haridus
  • ehitus-, s.h. elektri- ning nõrkvoolupaigaldise turu tundmine
  • arusaam protsessijuhtimisest, s.h. töökorralduse, finants- ning ajaplaneerimise aspektidest
  • arusaam kvaliteedijuhtimise süsteemist ISO9001:2001, kui protsessikvaliteedi tagamise ühest viisist
  • tegevuse kasumlikkust toetavate võimaluste nägemine
  • võime näha tervikut ja ennetada kitsaskohti töökorralduses
  • optimistlik ning konstruktiivne maailmavaade
  • avatus, oskus meeldivalt suhelda ja arusaadavalt väljenduda
  • korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • ausus
  • B-kategooria juhilubade omamine

    Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kvalifitseeritud töötajatega firmas
  • erialast täiendkoolitust ning head arenguvõimalust
  • kaasaegseid töövahendeid ja autokompensatsiooni või ametiautot
  • asjalikku ning sõbralikku kollektiivi
  • turu keskmisest paremat sissetulekut

    Lisainfo

    Kasuks tuleb, kuid ei ole kohustuslik:

  • elektri- või nõrkvoolusüsteemide alane kõrgem eriharidus ja vastav pädevus
  • oskus kasutada projekteerimise tarkvara AUTO CAD
  • võõrkeelte oskus
  • läbitud sõjaväeteenistus
  • e-foto Teie CV-s (võimaluse korral)
  • vastused läbi CV Keskuse keskkonna Teile kandideerimisel esitatavatele küsimustele
  • lisatud soovitaja(-d)

  • Tööpakkumise number
    #65272
    Ehitusjuht