Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59994

Ehitusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusjuhi ülesandeks oleks ettevõtte ehitustegevuse korraldamine

Ootused kandidaadile

Kandididaadil peab olema ehitusalane haridus, vähemalt viie aastne juhtimise kogemus või projektijuhi kogemus. Olema aktiivse ellusuhtumisega ning suhtlemisoskusega. Autojuhilubade olemasolu, arvuti kasutamise oskus.
Kasuks tuleb võõrkeelte oskus.

Vajalikke töövahendeid tööülesannete täitmiseks (auto, telefon , arvuti)
arenemis- ja täiendamisvõimalust , palka vastavalt töötulemustele,huvitavat ja piisavalt pingelist tööd.

Lisainfo

Informatsiooni AS Uus Ehitus kohta leiad www.uusehitus.ee

Tööpakkumise number
#59994
Ehitusjuht